Aktualno艣ci/nubo

呕YCZENIA 艢WI膭TECZNE 馃専

鈥濶iech te 艢wi臋ta tak wspania艂e,
b臋d膮 jakby z bajek ca艂e,
niechaj gwiazdka z nieba leci,
niech Miko艂aj tuli dzieci,
bia艂y puch niech z g贸ry spada,
niechaj piesek w nocy gada,
niech choinka pachnie pi臋knie
wszystkim wok贸艂 serce mi臋knie!鈥

Z okazji nadchodz膮cych 艢wi膮t Bo偶ego Narodzenia sk艂adamy Pa艅stwu najserdeczniejsze 偶yczenia. Niech te pi臋kne 艣wi臋ta b臋d膮 niezapomnianym czasem sp臋dzonym bez po艣piechu, trosk i zmartwie艅. 呕yczymy, aby odby艂y si臋 w spokoju, rado艣ci, w艣r贸d rodziny i przyjaci贸艂. Niech wszystkie dni w 2022 roku b臋d膮 szcz臋艣liwe i obfituj膮ce w dobro oraz 偶yczliwo艣膰. Wszystkim rodzicom 偶yczymy stworzenia silnej wi臋zi z dzie膰mi, a tak偶e ci膮g艂ego wspierania ich kreatywno艣ci oraz uwa偶nej obserwacji wraz ze spe艂nieniem indywidualnych potrzeb ka偶dego dziecka. 馃巺馃巵馃巹馃敂馃帀