Klub Malucha w Łodzi

NUBO to Klub Malucha w Łodzi. To miejsce, w którym dziecko, do tej pory otoczone opieką głównie rodziców trafia w ręce początkowo obcych sobie osób.

Mając świadomość, jak ważne dla dzieci jest poczucie bezpieczeństwa i wewnętrzny spokój  od pierwszych dni staramy się otoczyć je najlepszą opieką. To dlatego nie szczędzimy im ciepła i miłości, mamy czas, by przytulić każdego, zająć się każdym smutkiem, poświęcić należytą uwagę każdej radości i pomóc we wszystkich trudnościach. Chcemy, by rodzice, po zamknięciu drzwi naszego klubu malucha byli pewni, że zostawiają swoją ukochaną pociechę w najlepszych rękach i by po kilku godzinach odebrać ją pełniejszą o nowe doświadczenia, umiejętności, zawarte znajomości i fantastyczne przygody.

Poza zapewnieniem bezpieczeństwa i podstawowych warunków na najwyższym poziomie nasi podopieczni mogą dodatkowo rozwijać się i poznawać otaczający je świat poprzez zajęcia korekcyjno-ruchowe, muzyczno-taneczne, dogoterapie, zajęcia logopedyczne, spotkania teatralne i oczywiście różnego rodzaju atrakcyjne wyjścia.

Chętni rodzice mogą umawiać się na indywidualne konsultacje z opiekunkami i opiekunami, by móc dopytać o rozwój swojego dziecka.

Prywatny Klub Malucha NUBO oferuje również wsparcie dla rodziców m.in. konsultacje psychologów, spotkania z ciekawymi gośćmi i dodatkowe szkolenia.