Przedszkole w Łodzi

Chcemy, aby dzieci komfortowo weszły w kolejny etap życia, dlatego w NUBO stworzyliśmy także przedszkole w Łodzi. Dzięki temu płynnie, bez dodatkowego stresu, maluchy przechodzą na kolejny etap edukacji. W planach mamy także utworzenie szkoły podstawowej.

Przedszkole NUBO to nowoczesna placówka edukacyjno-wychowawcza. Podobnie jak żłobek opiera się na pedagogice Marii Montessori i metodzie Reggio Emilia, które budują w młodym człowieku samodzielność i pobudzają rozwój talentów i kreatywność. Metody pracy są takie same jak w żłobku.

Wzbogaciliśmy program nauczania języków obcych: język angielski jest w pakiecie podstawowym, dodatkowo język chiński oraz trzeci język obcy, aby młody człowiek potrafił się komunikować we współczesnym świecie.

Uczymy dzieci sztuki walki i samoobrony, aby już u najmłodszych wdrażać nawyki do aktywności fizycznej oraz kształtować pewność siebie i wysoki poziom samooceny.

Uwrażliwiamy dzieci na piękno przyrody, poznawanie świata roślin i zwierząt oraz ekologię; aby kształtować odpowiedzialność za środowisko i naszą planetę.

Współpraca z rodzicami jest na stałe wpisana w działania naszego przedszkola. Działa rada rodziców, organizujemy warsztaty weekendowe oraz wspólne pikniki rodzinne.

Prowadzimy międzynarodową współpracę z placówkami z krajów Europy i świata w celu rozwoju i wymiany doświadczeń.

Nasza kadra jest wyspecjalizowana i zawsze życzliwa.

Placówka NUBO ma powierzchnię ponad 320 m2. Mamy miejsce dla 55 dzieci w czterech grupach zajęciowych.

Wystrój wnętrz jest identyczny z tym, który jest dzieciom znany ze żłobka NUBO, równie nowoczesny sprzęt i wyposażenie. Mamy salę gimnastyczną, plac zabaw z ogrodem oraz ciekawe, rozwijające zajęcia dodatkowe.odem, ciekawe, rozwijające zajęcia dodatkowe.