Praca

Praca szuka człowieka! Zobacz nasze najnowsze oferty.

Jeśli potrafisz i lubisz spędzać czas z dziećmi to praca dla Ciebie!

Wymagamy wykształcenia minimalnie średniego, zaświadczenia o niekaralności oraz aktualnej książeczki sanepodowskiej.
Wysoko cenimy cierpliwość, odpowiedzialność, empatię, uśmiech na co dzień, energię w działaniu, pomysłowość oraz kreatywność.
Dodatkowym atutem będzie znajomość języka obcego.
Praca od poniedziałku do piątku w systemie 8h/ dziennie (godziny od 6:30-18:30).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres [email protected] z tematem „Opiekunka/Opiekun Dziecięcy”.  Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 28.09.1997r. „O ochronie danych osobowych” Dz. U. Nr 133, poz. 883)

Oferta pracy współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 oraz budżetu samorządu województwa.

Jeśli lubisz spędzać czas z dziećmi, ale nie koniecznie chcesz się nimi opiekować cały dzień to PRACA DLA CIEBIE.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

• sprzątanie sal
  • zmywanie po posiłkach
  • utrzymanie w czystości zabawek
  • pomoc przy karmieniu dzieci

Nasze wymagania to:

• wykształcenie minimalne średnie,
  • zaświadczenia o niekaralności.

Mile widziane:

• doświadczenie w pracy z dziećmi,
  • książeczka sanepidowską,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • cierpliwość,
  • odpowiedzialność,
  • pozytywne nastawienie do świata.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres [email protected] z tematem „Pracownik Rozdzielni”.  Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 28.09.1997r. „O ochronie danych osobowych” Dz. U. Nr 133, poz. 883)

Klub Dziecięcy NUBO przy ul. Wróblewskiego 8 powstał dzięki dotacji na projekt pt. „Akademia Malucha MIR”, który prowadzi Fundacja Międzynarodowy Instytut Rozwoju.

Projekt pt. „Akademia Malucha MIR” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Klub Dziecięcy NUBO przy ul. Gdańskiej 145 powstał dzięki dotacji na projekt pt. „Aktywny rodzic – szczęśliwe dziecko”, który prowadzi Fundacja SPIN.

Projekt pt. „Aktywny rodzic – szczęśliwe dziecko” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Klub Dziecięcy NUBO przy ul. Gdańskiej 145 B powstał dzięki dotacji na projekt pt. „Akademia Rodzica SPIN”, który prowadzi Fundacja SPIN.

Projekt pt. „Akademia Rodzica SPIN” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.