O Nubo

Jesteśmy NUBO.

Prowadzimy nowatorskie Żłobki, Kluby MaluchaPrzedszkola.

Wierzymy, że spełniony i szczęśliwy rodzic to szczęśliwe dziecko, dlatego wspieramy i jednych i drugich.

Wszystko, co robimy, wynika z chęci tworzenia bardziej świadomych rodzin oraz kształtowania nowego, odpowiedzialnego społeczeństwa.

Tworzymy miejsca, do których dzieci wracają z uśmiechem na ustach, a rodzice powierzają je nam z poczuciem, że jest bezpieczne i pod najlepszą opieką.

Nasze placówki prowadzimy zgodnie z pedagogiką Marii Montessori oraz metodą Reggio Emilia. Współpracujemy w tym zakresie z międzynarodowymi, prestiżowymi ośrodkami.

Główne filary tych podejść to: praca indywidualna z każdym dzieckiem, nauka samodzielności, rozwijanie wiary w siebie, rozwój kreatywności, umiłowanie do porządku, proekologiczna postawa oraz szacunek do innych.

Dla rodziców stworzyliśmy Centrum Wsparcia Rozwoju Rodzica. To autorski program, który pomaga im w obszarze zawodowym (powrót do pracy, rozwój kompetencji miękkich, wsparcie przedsiębiorczości) oraz osobistym (adaptacja metod Marii Montessori, Reggio Emilia i rodzicielstwa bliskości na gruncie domowym, lepsze panowanie nad emocjami, zadbanie o życiową równowagę, Mindfulness).

NUBO powstało w oparciu o umowę konsorcjum dwóch fundacji – Fundacji SPINFundacji Międzynarodowy Instytut Rozwoju.