Aktualności/nubo

Remont placówek NUBO

Remont w naszych nowo powstałych placówkach przy ul. Wróblewskiego i ul. Gdańskiej trwa. Ale nie bójcie się. Niebawem będziemy gotowi. A nasze wnętrza Was zachwycą!

Chcemy zapewnić Waszym dzieciom pełne bezpieczeństwo dlatego wszystkie nasze meble są starannie dobrane i mają wszelkie atesty. W wyposażeniu znajdą się wszelkiego rodzaju zabawki edukacyjne, pomoce plastyczne oraz wiele książek. Będzie kącik do czytania, do zajęć sensorycznych, do wspólnej zabawy i do indywidualnego relaksu. Nie tylko nasze budynki przechodzą gruntowny remont. Jesteśmy również w trakcie budowaniu placów zabaw, które będą stały niedaleko, a na które mamy zamiar chodzić regularnie.

Dla Waszej wygody specjalnie wybraliśmy miejsca budynków z możliwością zaparkowania samochodu tak, byście mieli blisko do Klubu.